:: Monster TV
:: Polecamy w Monster TV
:: Polecamy te strony
Dozwolone tylko jedno głosowanie dziennie Masz pomysł na ankietę? Wrzuć na forum Głupie Pytania | ||||||||||||||||||
Dozwolone tylko jedno głosowanie dziennie Masz pomysł na ankietę? Wrzuć na forum Głupie Pytania | ||||||||||||||||||
5:0
Tyle że I Polscy partyzanci i Polscy Terroryści/Partyzanci (Bo jak ktoś zabija za islam to terrorysta, a jak ktoś zabija w imię walki z obcym wojskiem to partyzant wg mnie) Kazali walczyć Dzieciom.
I co ty ciągle niedouczenie innym wytykasz? Czekasz aż ktoś cię wreszcie spyta:"A ty jaką szkołę skończyłeś że się tak wymądrzasz?" Bym móc odpowiedzieć z dumą że Etnologię czy Psychologię?
Pingwin999 właśnie to takie stare torby walczą pod krzyżem, zrzucają się na posąg Jezusa, czy wytkną murzyna palcami. ,,Patrz pani, jak mu nie wstyd jest być czarnym!" (oczywiście 100% takich kobiet po 50-tce się tak nie zachowuje)
I właśnie w takich Jareczek znajduje upodobanie, dostaje głosy bo trudno przesadzić stare drzewo by poznało i poparło inną partię. Z resztą w wielu przypadkach nawet PiS jest im obcy bo liczy się to by krzyże w klasie były, Prezydent modlił a księża mieli szmalu i gruntów jak kler w średniowieczu.
Ty cierpisz czytając co "spłodziłem" to pomyśl jak twój ojciec musi cierpieć.
Ale o tym nie wie
hmmmmmmmm :D:D:D
... Ale to dla mnie nic nowego na JM ...
Poza tym w dwóch następujących po sobie komentarzach do mojej skromnej osoby wyrażasz dwa odmienne, sprzeczne ze sobą zdania, w jednym przyznajesz mi rację, w drugim wprost przeciwnie, obrzucasz mnie inwektywami. Cierpisz na jakieś rozdwojenie jaźni, czy po prostu nie możesz się zdecydować ?
Miesza, mąci i burzy , jakby nie chciał pogodzić się z tym, co się stało . A stało się i szczerze mu współczuję . Po tragedii się nie walczy, bo może być następna.
Nie dokłada się do pieca jak grozi przegrzaniem !
Partyzant to żołnierz niesformalizowany. Walczy z ukrycia z siłami najeżdzcy - nieprzyjaciela. Atakuje organizacje militarne i broni cywilów. ( Gdzieś ty do szkoły chodził ...)
TERRORYSTA to zbrodniarz, który kieruje się innymi kryteriami i robi to z premedytacją . Uderza tam gdzie spodziewa się zadać największą szkodę. Cele militarne dla terrorysty są często nieosiągalne. Dlatego uderza tam, gdzie najłatwiej - GDZIE NIE MA WOJSKA . Za to są niewinni ludzie.
Dlatego taki squrvysyn jest terrorystą, śmieciem, odpadkiem ludzkości . Dobranoc .
Wiem też, że kometując sobie z domowego zacisza spłycamy temat i umykają szczegóły. Jak kogoś obraziłem, to przepraszam.
TWOJE SŁOWA : "Terrorysta nie jest żołnierzem - JEST PRZESTEPCĄ Z DEFINICJI !" - To samo mówili Hitlerowscy Niemcy o Polskich partyzantach, że to PRZESTĘPCY i jak przestępcy byli traktowani, nie jak żołnierze.
A porównanie Polskiego partyzanta do "terrorysty" jest trafne, bo każdy z nich nie będąc żołnierzem walczy o wolność swojego kraju, przy użyciu wszystkich możliwych środków. Ty "terrorystów" nazywasz terrorystami bo tak ich nazwał rząd USA, ale Oni nie mają innego wyboru gdyż nikt ich nie chce wysłuchać. Więc ładują na siebie ładunki wybuchowe by zdobyć jak największy rozgłos, w nadziei że świat przejrzy na oczy że to Amerykanie są stroną atakującą a Oni poszkodowaną.
Jak już pisałem nie popieram samobójczych zamachów, ale przynajmniej rozumiem dlaczego Oni to robią.
Dobra, dobra. Chwila. Chcesz oceniać i komentować pliki?
Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą