Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas   Wersja polska 
Joe Monster is watching you
...BO POWAGA ZABIJA POWOLI
« starszy artykułnowszy artykuł »
Wyślij znajomej Zaspamuj znajomego | Strona do druku Drukuj

Komunikat Fanklubu Fryzury Zbigniewa W.

Pablo_Key (nadesł. kileros21) | Śr 13-07-2005 04:50
Tę pszczółkę jak klikniecie, to...Po emisji koncertu "Co nam w duszy gra" Fanklub Fryzury Zbigniewa Wodeckiego otrzymał szereg listów dotyczących fryzury Mistrza. Fanklub uznał za stosowne rozwiać mity narosłe wokół idola. Oto odpowiedź na co ciekawsze listy:

1. Tak. Prawdą jest, że wzorzec fryzury Zbigniewa Wodeckiego jest przechowywany w Sevres pod Paryżem tuż obok wzorca kilograma (kilogram to ten łysy).

2. Nie. Możliwe jest noszenie tej samej fryzury bez zgody pana Zbigniewa. Linia uczesania zastrzeżona jest w Insytucie Wzornictwa.

3. Nieprawdą jest, że pan Wodecki pożycza na koncerty elementy fryzury od pani Villas.

4. Tak. Fryzura Mistrza ma własności dźwiękochłonne.

5. Nie. Panu Wodeckiemu nie grozi wyłysienie z powodu tzw. Zespołu Ciśnienia Odtrąbionego, wg którego granie na trąbce wypycha cebulki.

6. Prawdą jest, że fryzura pełni funkcję aerodynamiczną i projektowana była na wzór spojlera Ferrari. Dzięki temu p. Zbigniew szybciej mija piosenkę o Mai.

7. Tak. Rzeczywiście pan Wodecki został wpisany na listę Narodowego Dziedzictwa jako ostatni obiekt kryty strzechą.

8. Nie. Nieprawdą jest, że w Jego włosach siedzą "tekstylni".

9. Tak. Niektóre cebulki Mistrza pochodzą z hodowli ekologicznych.

10. Tak. Artysta nie zgodził się, żeby w "Krzyżakach" Żamojdy kształt hełmu Urlika von Jungingena był inspirowany jego fryzurą. Natomiast rzeczywiście u Lindy zagra Zbyszka z Uczesańca.

11. Tak. Prawdą jest, że rozmiary uczesania nawiązują do działalności estradowej Mistrza. Pan Wodecki dobrze się czuje z własną muszlą koncertową. Patrz ślimak.

12. Tak. Obecny stan to 37 mln 567 tys. 321 włosów i 4 szkółki po 1200.

13. Oczywiście, że Maja lata tu i tam.
Foto: Internet
« starszy artykułnowszy artykuł »

Masz uwagi do artykułu - znalazłeś błąd, literówki, źródło? Napisz do redakcji
Wyślij znajomej Zaspamuj znajomego  |  Strona do druku Drukuj  
Oglądany: 18323x  |  Komentarzy: 15  |  Okejek: 1 osób


Zobacz też

Skomentuj artykuł

:: Najpotworniejsze w tym tygodniu
:: Newsy z kategorii
:: Jak to drzewiej bywało
:: Linki sponsorowane
:: Polecamy te strony
:: Patronujemy i polecamy