| « starszy artykuł | nowszy artykuł » |
Horoskop
Joe Monster (nadesł. groszek85) | Czw 08-05-2008 04:35
Pierwszy horoskop nie dla mięczaków, jeśli nie lubisz dowiadywać się szczerej prawdy o swoim znaku zodiaku to lepiej nie czytaj...
Baran - Mars (20.III - 18.IV)
Urodzeni pod tym znakiem są z natury rzeczy ociężali umysłowo i z trudem uczą się najprostszych czynności. Tylko długotrwałym biciem Barana można skłonić do przyswojenia minimum wiedzy (tabliczka mnożenia, wyjątki na "RZ"). Ludzie spod tego znaku z powodu swojej tępoty w pracy dezorganizują wszystko, dzięki czemu awansują szybko na wysokie stanowiska. W kontaktach towarzyskich, Barany są z reguły niezmiernie uciążliwe i z powodu najmniejszego pretekstu, a nierzadko i bez, wywołują karczemne burdy i bijatyki. Na szczęście żyją krótko.Byk - Wenus (19.IV - 19.V)
Wdzięk powiatowego Casanovy i skłonności homoseksualne. Niczym niezmącone przekonanie, że jest pępkiem świata. Lubi mizdrzyć się zarówno przed lustrem jak i w pracy. Najbliższą rodzinę terroryzuje od urodzenia do późnej starości. Nigdy niczego nie czyta, choć o wszystkim ma z góry wyrobione zdanie. Poci się.
Bliźnięta - Merkury (20.V - 20.VI)
Ludzie spod tego znaku w ogóle nie osiągają dojrzałości, zarówno intelektualnej jak i uczuciowej. Jedyne co naprawdę potrafią, to raz w tygodniu wypełnić kupon Toto - Lotka. Niezdarnie to ukrywają, ale największą przyjemność sprawia im dłubanie w nosie. Zapraszając takiego do domu należy pamiętać, że kradnie i koniecznie przed wyjściem zrewidować.
Rak - Księżyc (21.VI - 21.VII)
Szkoda słów. Nie pomoże nawet oddział zamknięty. Urodzeni pod znakiem Raka oszukują na każdym kroku, zdradzają, uwielbiają podłożyć świnię. Rakom nie można wierzyć nigdy i w niczym. Jeśli np. Rak mówi, że ceni sobie twoją przyjaźń, to można być pewnym, że przed godziną napisał do szefa donos. Raki stale komuś czegoś zazdroszczą, a po dwudziestym piątym roku życia łysieją, garbią się i tracą zęby. Słusznie zresztą.
Lew - Słońce (22.VII - 21.VIII)
Urodzeni pod znakiem Lwa od najmłodszych lat mają skłonności do narkomanii, pijaństwa i najbardziej brutalnej rozpusty. Nie lubią się uczyć, z trudem kończą szkoły, nawet specjalne. Uwielbiają krzywoprzysięstwo i bardzo chętnie zeznają przed sądem. Zdemaskowani wywołują awantury i dantejskie sceny. W życiu rodzinnym, Lwy na szczęście nie uczestniczą.Panna - (22.VIII - 21.IX)
Bardziej osobiste wiązanie się z ludźmi urodzonymi pod tym znakiem to rzecz beznadziejna, bo Panna - zarówno rodzaju męskiego jak i żeńskiego - jako partner erotyczny wykazuje wdzięk słonia i pomysłowość królika. Dzieci ze związku Panny z jakimkolwiek innym znakiem kończą na ogół w klinikach dla nerwicowców. Umysłowo Panna pozostaje zawsze stuprocentową dziewicą.Waga - Wenus (22.IX - 22.X)
Trzeba mieć prawdziwego pecha, żeby urodzić się pod znakiem Wagi. To przesądza właściwie o wszystkim. Wagi mają krótką pamięć i wzrok, dwie lewe ręce, tępy słuch i dowcip, ambicje zawodowe i poczucie humoru w zaniku. Nie mają natomiast szczęścia do pieniędzy, powodzenia w miłości, rozumu i zdrowia. Ze względu na to, że mają to, czego nie mają, Wagi są idealnymi współmałżonkami.Skorpion - Mars (23.X - 21.XI)
Ma manię prześladowczą. Nic nie jest w stanie zmienić jego przekonania, że licznym, stałym niepowodzeniom Skorpiona winien jest zawsze ktoś inny, a nie on sam. Ze strachu atakuje pierwszy i od tyłu. Z przyjemnością dręczy zwierzęta i marzy o posadzie dozorcy w ZOO.Strzelec - Jowisz (22.XI - 20.XII)
Osobnik spod tego znaku wykazuje dużo energii i pomysłowości - urodzony działacz społeczny. Oczywiście do czego się nie weźmie, to spieprzy. W dzieciństwie zabiera młodszym dzieciom cukierki. Ma skłonności do samogwałtu i podgląda w toalecie. Na starość pisuje wspomnienia od początku do końca zmyślone.
Koziorożec - Saturn (21.XII - 19.I)
Każde zdrowe i dbające o swój rozwój społeczeństwo powinno natychmiast izolować osoby spod znaku Koziorożca. Koziorożec, sam alkoholik i analfabeta, chętnie deprawuje młodzież, gwałci staruszki, póki nie popadnie w nieuchronną impotencję. Nadaje się wyłącznie do kopania rowów, a i to pod nadzorem. W życiu rodzinnym przeważnie bije.Wodnik - Uran, Saturn (20.I - 18.II)
Ma szalony pociąg do gastronomii czwartej kategorii i nigdy nie oddaje pożyczonych pieniędzy. Mężczyźni spod tego znaku, wcześniej czy później, okazują się ekshibicjonistami, a kobiety nimfomankami. W zakładzie penitencjarnym czują się nieźle.Ryby - Jowisz, Neptun (19.II - 19.III)
Bez przerwy powoduje ciągłe nieporozumienia w pracy i w domu. Prochu na pewno nie wymyśli. Sprawdza się jako kontroler biletów autobusowych. Lubi pornografię. Broń Boże nie dopuszczać go do urządzeń bardziej skomplikowanych, niż tłuczek do kartofli, bo popsuje.Znak sprzyjający - żaden.
Autor: Autor nieznany
Foto: Internet
Foto: Internet
| « starszy artykuł | nowszy artykuł » |
:: Najpotworniejsze w tym tygodniu
:: Newsy z kategorii
23.11
· Autentyki CCLXXIV - Bogini (11)
22.11
· Wielopak Weekendowy CCLXXXIX
21.11
· Takie śluby się nie zdarzają (375)
· BlowJob Art - sztuka dla ambitnych (94)
· Dzieci piszą listy do Boga (129)
· Rozkoszne diabełki XCIII (5)
· Co widzisz na zdjęciu? (49)
· Nowy gatunek piwa - najlepsze prace (14)
· Mój pierwszy raz ze sztuczną pochwą (17)
· Body painting II (4)
· Najbrzydsze psy świata (13)
· Dziewczyny i ich języki (13)
· Niesamowite mydełka (9)
20.11
· Korespondowałeś kiedyś z kretynem? (74)
· Spokojny sen po japońsku (13)
· Rodzynki (z) wykładowców - Politechnika Śląska (4)
· Znane i nieznane ciekawostki filmowe IV (3)
· Gdyby Kubuś Puchatek występował w słynnych filmach (35)
· Kącik kibica CXXXIX - Marszczerano (1)
· Smoki i inne grafiki Kerem Beyit (26)
· Autentyki CCLXXIV - Bogini (11)
22.11
· Wielopak Weekendowy CCLXXXIX
21.11
· Takie śluby się nie zdarzają (375)
· BlowJob Art - sztuka dla ambitnych (94)
· Dzieci piszą listy do Boga (129)
· Rozkoszne diabełki XCIII (5)
· Co widzisz na zdjęciu? (49)
· Nowy gatunek piwa - najlepsze prace (14)
· Mój pierwszy raz ze sztuczną pochwą (17)
· Body painting II (4)
· Najbrzydsze psy świata (13)
· Dziewczyny i ich języki (13)
· Niesamowite mydełka (9)
20.11
· Korespondowałeś kiedyś z kretynem? (74)
· Spokojny sen po japońsku (13)
· Rodzynki (z) wykładowców - Politechnika Śląska (4)
· Znane i nieznane ciekawostki filmowe IV (3)
· Gdyby Kubuś Puchatek występował w słynnych filmach (35)
· Kącik kibica CXXXIX - Marszczerano (1)
· Smoki i inne grafiki Kerem Beyit (26)
:: Jak to drzewiej bywało
:: Linki sponsorowane
:: Polecamy te strony
:: Patronujemy i polecamy
:: Nowości Monster Galerii


