Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas   Wersja polska 
Joe Monster is watching you
...BO POWAGA ZABIJA POWOLI
« starszy artykułnowszy artykuł »
Wyślij znajomej Zaspamuj znajomego | Strona do druku Drukuj

Tygodnik obrazoburczy XI

Pablo_Key (nadesł. Bullterier_K) | Pon 26-05-2008 04:00
Kliknij i zobacz więcej!Dzisiaj zaczynamy w klimacie miłości do całego świata...

Tak się ostatnio złożyło, że nasz premier to wypisz, wymaluj Bob Dylan. Od trawki nie stroni, mówi o miłości, przyjaźni i zaufaniu, a na pytanie kiedy będą konkrety odpowiada: "The answer, my friend, is blowin’ in the wind".

Premier pali trawkę, prezydent pali kota, Palikot pali głupa, a kot jara Jarka. Tyle przynajmniej w temacie palenia udało mi się ustalić na podstawie tygodniowej prasówki.

Klaskanie u Rubika już się przejadło. Teraz się mówi: "Twoja stara to pytania na maturę układa"

A moim zdaniem to matura wreszcie przygotowuje do życia w tym kraju. Nierozwiązywalne zadanie z matematyki, błędnie sformułowane pytanie z polskiego. Jak ktoś to rozwiąże, to nie powinien mieć już większego problemu z PITem.

Mam kumpla, ma ksywę Herkules. Nie żeby był jakiś silny. Po prostu - zbytnią inteligencją nie grzeszy, zaszczyty zdobył dzięki dobrze umocowanym rodzicom, a jak w swoim życiu wykona 12 prac to na pewno ktoś napiszę o tym książkę.

Mieliśmy dużą szansę na wygranie Eurowizji. Niestety wszystko przepadło w momencie, gdy Isis Gee udowodniła że nigdy nie była facetem.

W związku z pojawieniem się na rynku parówek berlinek classic, organizacje gejowskie niecierpliwie oczekują wersji anal.


W poprzednich odcinkach...

Autor: Bullterier_K
Foto: Internet
« starszy artykułnowszy artykuł »

Masz uwagi do artykułu - znalazłeś błąd, literówki, źródło? Napisz do redakcji
Wyślij znajomej Zaspamuj znajomego  |  Strona do druku Drukuj  
Oglądany: 30893x  |  Komentarzy: 2  |  Okejek: 157 osób
Zobacz też

Skomentuj artykuł

:: Najpotworniejsze w tym tygodniu
Best of Joe Monster.org na wyczaj.to
:: Newsy z kategorii
:: Jak to drzewiej bywało
:: Linki sponsorowane
:: Polecamy te strony
:: Patronujemy i polecamy


Joe Monster.org na Facebooku