| « | następny » |
Najbardziej skomplikowany związek na świecie
Cuddy i House, związek którego nie da się zrozumieć.
Jeśli uważasz, że film już był wcześniej na Monster TV to podaj do niego link. Do oglądania filmów może być potrzebny najnowszy Flash Player. Zobacz najpopularniejsze tagi.




















jeszce trzeba dodać czasem "quest" poboczny :P jak zmiana dyrektora. sprawa z policjantem czy związek Wilsona z Amber . i inne zdarzenia które trwaja tylko kilka odcinków i przeplatają się z diagnozowaniem Housa .One tez wprowadzaja wiele smaczku i humoru do tego serialu
'2. Czemu ateiści w filmach i serialach zwykli mawiać oh my god :x '
Dlatego, że u nich ten zwrot jest tak samo popularny jak u nas o ku*wa :P Zreszta 'o boże' wcale nie wyraża naszych uczyć religijnych tylko emocje, zwrot jest tak utarty i przyjęty, że używa się go bezwiednie ;)
Co do filmiku... Tekst o penisie nieziemski :D
Odnośnie nr 2.
Ateiści nie tylko w filmach i serialach mówią "Oh my god".
Ja np. też często mówię "O boże". Dużo ludzi tego zwrotu używa. U większości są to pozostałości z wtedy, kiedy byli wierzącymi.
Bo najwazniejszy akurat nie jest przypadek, tylko wszystkie inne watki/smaczki, jak np. relacje miedzy Housem a Willsonem, czy Housem i Cuddy (ktora mi osobiscie sie wizualnie nie podoba, za to 13stka jest swietna, uwielbiam takie "specyficzne" z wygladu kobiety. Cameron w pierwszych sezonach tez byla niezla).
Czy House wpadnie jej w majtki w 6 sezonie czy później?
A modę uważam za przesadzoną mocno, o.
Oglądajcie Scrubsy ludzie. Najpierw był Cox, a po nim Hałs ;)
1. House i ekipa są niesamowici.
2. Czemu ateiści w filmach i serialach zwykli mawiać oh my god :x
3. Faktycznie ona ma niezły tyłek ^^'
ale ich rozgryźć jest stosunkowo łatwo ;)
PS: Żadnej wojny nie chciałem wywoływać.^^
Błagam, nie róbcie z tego flamewara, bo zamknę się w szafie i do końca życia będę obgryzał futro babci.
Ok, oczywiście, że część osób może mieć taki powód ale nie generalizujmy od razu. Sry, że tak się czepiam, ale nieco irytuje mnie fakt, że fani takiego Avatara nie mogą przeboleć dość oczywistej rzeczy, że komuś(np. mi) film mógł się nie podobać. Tak po prostu, zwyczajnie. Inny gust ma i tyle. To taka zbrodnia? Zaraz trzeba robić z niego idiotę, który chce być mądrzejszy od innych? -_-
to tracisz dużo dorosłego humoru oraz cynizmu
serial jest na prawdę bardzo dobry
Dobra, dobra. Chwila. Chcesz oceniać i komentować pliki?
Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą