| « | następny » |
Oficjalny demontaż studenckiej ściany
"Zbierane puszki po każdym piwie które zostało wypite na naszej stancji. W momencie jak zaczęły się zwalać z szafy to postanowiliśmy sprzedać je na złom i zainwestować w nowe puszki-pełne."
Jeśli uważasz, że film już był wcześniej na Monster TV to podaj do niego link. Do oglądania filmów może być potrzebny najnowszy Flash Player. Zobacz najpopularniejsze tagi.



















Rozsądek by to sugerował.
studencka hołota.
"napisz tam jak jestes zarejestrowany
ze ta sciana stala przez 1.5 roku a nie ze byla zbierana przez 1.5 roku
to po pierwsze;]
po drugie: wspollokatorka kazala nam wy***c te puszki po piwach bo zaczynalo ***c w pokoju gdzie pozniej ten nieprzyjemny zapach roznosil sie na inne pomieszczenia na stancji
po trzecie bylo ich tam 754 sztuki ;]
dziekuje za uwage ;]"
Ot, cała tajemnica!
Ale szacun dla chłopców za wspaniale rozwinięty zmysł kolekcjonerski! =)
"Dla ścisłości. puszki stały na szafie przez okres 1.5 roku a nie jak co niektórzy tutaj sądzą (lub wszyscy), że były zbierane przez ten okres. redsy są bo współlokatorka tylko to piła. Ona też doprowadziła do tego, że te puszki zniknęły bo waliło już starym browarem w całym mieszkaniu. 754 sztuk = 34 nowe piwa ;]"
To chyba się chwalą, że abstynenci, czy coś...
Ktoś na szybko policzył, że było tam ok 700 puszek. No to policzę dalej:
półtora roku = 547,5 dnia
547,5 x 2 kolesi = 1095 osobodni
700 puszek / 1095 osobodni = 0,6393 po zaokrągleniu.
0,6393 puszki na dzień x 0,5 (przeciętna pojemność 1 puszki) = 0,32 l po zaokrągleniu.
No ładne gaziory z chłopaków - małe piwko co 2gi dzień.
SZACUN!!!
Dobra, dobra. Chwila. Chcesz oceniać i komentować pliki?
Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą