| « | następny » |
To tylko fizyka
Czemu u mnie w szkole nie pokazywali takich zjawisk? Może wtedy polubiłbym ten przedmiot.
Jeśli uważasz, że film już był wcześniej na Monster TV to podaj do niego link. Do oglądania filmów może być potrzebny najnowszy Flash Player. Zobacz najpopularniejsze tagi.




















no sam nie wiem
Ja Ci wytłumacze - otóż ... koło wprawione w ruch obraca się, obraca się tak długo aż przestanie się obracać !
Wszystko jest piękne - w zależności od tego, którą stronę pokazujemy.
Oglądajcie od 0:25
Masz rację.
Ale za to była matematyka z panem, który lał po łapach cyrklem do tablicy. ZPT z panem, który wszystkim chłopcom wsadzał ręce za koszulki i smyrgał po plecach. No i był jeszcze rosyjski. Taka trauma.
A fizykę i tak wszyscy chłopcy lubili, bo pani od fizyki miała duże cycki.
No pewnie, że najchętniej napisłabym "Pi*dolicie Hipolicie" ale czy wtedy ktoś by zrozumiał o co tu biega?
no tym razem mialem cicha nadzieje ze pierwszy komentarz jaki zobacze pod tym filmikiem nie bedzie onetowo-pseudonaukowy
juz wole zarty o murzynach
Dobra, dobra. Chwila. Chcesz oceniać i komentować pliki?
Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą