| « | następny » |
Maja Koman w piosence "Stary niedźwiedź mocno śpi"
Genialny występ Mai Koman w programie "Must be the Music". Dobrze, że są takie programy - dla takich osób warto je tworzyć.
Jeśli uważasz, że film już był wcześniej na Monster TV to podaj do niego link. Do oglądania filmów może być potrzebny najnowszy Flash Player. Zobacz najpopularniejsze tagi.














Bunt i sprzeciw to moje drugie imię ;), ale tylko wobec niesprawiedliwych rzeczy. Wszystko inne niech osbie zostanie na miejscu.
Przynajmniej kierunek studiów masz normalny. Mam nadzieję, że się nigdy nie spotkamy. Have nice day.
dekolt ładny...ale i tak nic nie widać więc nie będzie okejki...
A tak na poważnie - ona zrobiła wariację jazzową dziecięcej piosenki, przy czym zrobiła to nieźle. Nie jest to żadna muzyka alternatywna. Ja nie mam wielkiej wiedzy muzycznej, ale niektórzy nie mają tutaj żadnej.
Panna ładne miny robi, wdzięczy się i wije, minęła się z rurą.
Mój dziadek jest mniej sztywny od tej laski, a trzeba dodać, że nie żyje.
Jesteś nawiedzony. Mam nadzieję, że studiujesz filozofię, bo niezłe mongolskie teorie tutaj tworzysz.
Btw. "nabrzmieni"?
Pozdro dla wszystkich "TRU" alternatywnych.
http://www.youtube.com/watch?v=9ZVUaiWX83E
Ludzie "alternatywni" sądzą, że są tacy alternatywni, bo są ponad podziały subkulturowe, ponad komercję... A to niestety G prawda. Teraz pierwszy lepszy co posłucha sobie czegoś z mniejszej sceny sądzi że jest tru i alternative. Przecież sklepy z ciuchami wypuszczają alternatywne kolekcje, H&M'y jakieś itp.
Czy ludzie na prawdę nie widzą, że to przesiąknięte taką komerchą, że aż boli?
Tobias pewnie sczezł ze złości....
Dobra, dobra. Chwila. Chcesz oceniać i komentować pliki?
Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą