Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Gracze Unplugged
Klub otwarty
by ranisz82


Założony: 2008-09-01 13:03:29
Ostatnia aktywność: 2016-07-20 10:20:48
Postów na forum: 89
67 członków
Oglądany: 5423x

Brypost

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
pietshaq - Szkielet Szachisty · przed dinozaurami


No mnie się często kojarzy tutaj z grą planszową, więc sobie pozwoliłem
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Witam i o zdrowie pytam,

Co prawda szachy to nie moja dziedzina ale zapraszam serdecznie.
miss_cappuccino
miss_cappuccino - Superbojowniczka | GG: 5890559 · przed dinozaurami

mnie założyciel klubu kazał tu przyjść, tfu... zwerbował
podobno to, że grałam w scrabble uprawomocnia moją obecność tutaj
poza tym będę robić za przyzwoitkę w tym - do tej pory - wyłącznie męskim towarzystwie
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Te_Xuan_Ze - Katzenjammer · przed dinozaurami

A ja pozwoliłam sobie na zapisanie się, bo lubię scrabble i monopol
Może być?
Ale chętnie być poznała inne, :ranisz, zaciekawiłeś mnie tematem.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Bry, leksykon gier przygotuje niebawem. Niestety ciężko zrobić to unikając namiarów na sklepy, a nie chcę robić tutaj reklamy sklepów tylko gier... no i może jeszcze wydawców i projektantów
miss_cappuccino
miss_cappuccino - Superbojowniczka | GG: 5890559 · przed dinozaurami
rób reklamę!
skąd będziemy wiedzieć, które wydawnictwa są godne polecenia?
zwłaszcza jeśli ja np. się średnio znam
a to jest klub nie forum, więc się nie masz czym martwić
dastin
dastin - Superbojownik · przed dinozaurami
cześć, jestem dastin i też lubię planszówki
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
YeerBa - Bojownik · przed dinozaurami

Plansz-gry Rox ;)
Gram w Scrabble, Czasem w monopol, i 3 razy w chińczyka ;}
Poza tym wspomniana Magia i Miecz - jednak dość rzadko, ponieważ jedyny zestaw do gry jaki miałem okazje poznać, znajduje sie u Kuzyna 60km od mojego miasta ;)
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Ale nas dużo
amonwar
amonwar - Superbojownik | GG: 775876100 · przed dinozaurami
bedzie wiecej sie rozkręci odpowiednie tematy np wyższość nekromanty nad zwykłym wizadrem i zobaczysz co sie bedzie działo
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Te_Xuan_Ze - Katzenjammer · przed dinozaurami
O właśnie, Magia i Miecz - uwielbiałam w to grać z moim facetem i jego kumplami, ale jakiś czas temu jego Mama oddała tę grę (i parę innych) jakiejś sąsiadce, co ma małe dziecko
Profanacja
I nie znam sklepów, gdzie można kupić coś takiego...
amonwar
amonwar - Superbojownik | GG: 775876100 · przed dinozaurami
hehe oddać sąsiadce, my jak gramy to piwo jest 3 metry od gry, pali sie w oddzielnym pokoju, trzeba umyć rece, żetony mamy swoje wydrukowane zeby nie wycinać oryginalnych, postacie w podstawce ? zapomnij, zwykłe pionki zeby nie niszczyć kart. Mało brakowało a byśmy laminarke kupili zeby to wszystko zapakować a dlaczego tak gramy...
BO MAMY PIERWSZA EDYCJE !!!

nie muszę mowić co to oznacza
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Niekumaty - Superbojownik | GG: 2587984 · przed dinozaurami
Joł Joł

Szachy to zuo, ale przecież nie samymi szachami człowiek żyje

Z planszówkami mam do czynienia (jak każdy) od dzieciństwa ;)
Kiedyś niezapomniana "Magia i Miecz", a potem to już poszło ;)

Jestem szczęśliwym mieszkańcem Poznania, dzięki czemu grywam sobie bez prądu niemal w każdy poniedziałek (spotkania otwarte dla każdego, klub Alibi, bodajże od 18 do 1 w nocy) ;)

Gier, w które grywałem nie zliczę, ale do moich ulubionych zaliczają się:

Jungle Speed
Sabotażyści
Once Upon a Time

(hmm, właściwie żadna z nich nie jest planszówką)

Aha, MiM jest do ściągnięcia z torrentów, ponad 300MB, kompletne skany w niezłej rozdzielczości i stałe 5-8 seedów ;)
SirAfin
SirAfin - Bojownik · przed dinozaurami
Czołem!

Szachy, Chińczyki i Monopole się zdążyły u mnie niestety zakurzyć na dnie szafy, ale chętnie pogrywam od czasu do czasu w Scrablle. Niestety w Magię i Miecz nie miałem okazji pograć osobiście, w posiadaniu miałem jedynie polskiego klona w postaci Magicznego Miecza, ale skoro wyszła nowa edycja MiM to może niedługo zaopatrzę się w ten tytuł. Jakiś czas temu zakupiłem Dungeonera (hmmm... czy to można zaliczyć do grona planszówek?) oraz Runebound.

Tytuły które kojarzę najmilej:

Runebound
Magiczny Miecz
Cytadela
Scrablle
Obcy

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.