Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Sportowa arena > Eliminacje pucharów europejskich part.7
Rogallinho
Po kilku dniach odpoczynku przychodzi pora na ponowne męczarnie polskich zespołów w eliminacjach pucharów europejskich. Jak już chyba wszyscy wiemy każdy polski klub doznał mniej lub bardziej zaskakującej i bolesnej porażki, ale przychodzi czas na rewanż. Jako, że znacznym ułatwieniem dla mnie i chyba dla wszystkich będzie wrzucenie LM i LE w jeden temat tak też uczynię uściślając kilka spraw. Po pierwsze dodatkowy punkt za poprawne wszystkie typy obejmuje tylko spotkania Ligii Europejskiej (takie ułatwienie), a po drugie wynik jaki jest stawiany to wynik w regulaminowych 90 minutach zaś obstawienie wygranej którejś z drużyn to już kwestia całego meczu dlatego też proponuję, że jeżeli ktoś postawi wynik sugerujący dogrywkę żeby dodał w nawiasie nr.1 jeżeli mecz wygrają gospodarze, a 2 jeżeli goście. A teraz przejdźmy do konkretów po tym przydługim wstępie. Spotkanie Lecha rozgrywane będzie w Poznaniu o godzinie 20:00 natomiast wszystkie mecze LE odbędą się poza granicami Polski czyli odpowiednio w Azerbejdżanie o godzinie 18:00, w Grecji o 19:45 oraz w Austrii o 20:30. Co do transmisji to tę z Ligii Mistrzów zobaczymy na Polsacie zaś co do Ligii Europejskich brak mi jakichkolwiek danych więc jeśli ktoś coś wie to proszę pisać ja co najwyżej potwierdzę lub sam poinformuję gdy tylko się dowiem.

Lech Poznań - Sparta Praga

Karabach Agdam - Wisła Kraków
Aris Saloniki - Jagiellonia Białystok
Austria Wiedeń - Ruch Chorzów

Zakład dodatkowy obejmujący wyłącznie mecz LM: Czy w tym meczu sędzia podyktuje rzut karny (+1 / -1)

Austria Wiedeń - Ruch Chorzów 2:0

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.

Karabach Agdam - Wisła Kraków 1:3

:herofan i :coleyash wasz typ sugeruje dogrywkę, więc zapomnieliście podać ewentualnego zwycięzcę

Lech Poznań - Sparta Praga 2:0

Aris Saloniki - Jagiellonia Białystok 1:2 (2) ( w końcu postawiłem że awansują )

bonus: TAK [a co ]

mam pytanie [przyznam, że nie kumam]: jak będzie wyglądała punktacja w meczach z ew. dogrywką/karnymi? jeśli wytypuję prawidłowy wynik meczu [w 90 min] a pomylę się co do ostatecznego zwycięzcy?
a jeśli ktoś wytypuje zwycięzcę błędnym wynikiem [a ten zespół wygra w dogrywce lub karnych]?
np.: postawi Karabach - Wisła 7:0. a będzie 0:1 ale w karnych wygra Karabach?
a ja postawię zgodnie z prawdą 0:1 ale pomylę się z awansem?
tak, wiem, czepiam się

Rogallinho
Wszystko pozostaje po staremu, ale obstawienie zwycięscy dogrywki pozostawia lukę dla tych, którzy chcieliby zmienić zdanie co do typu na awansującego.

--

Coleyash
Awans Lecha

--
:D

Rogallinho
Poza tym zawsze ktoś może np. postawić na dogrywkę i zwycięstwo Sparty np. w LM, a mecz skończy się w regulaminowych 90 minutach, ale wtedy jego typ na wynik sugeruje, że stawiał zwycięstwo Lecha i traci wszystkie punkty. Pisząc 1:0 (2) daje do zrozumienia, że nawet jeżeli mecz skończy się 0:1 jemu należy się jeden punkt. Mam nadzieję, że cokolwiek wyjaśniłem ;)

--

steffan
hola hola! czyli można zmieniać typy co do awansów?! po pierwszych meczach??! uuu...
to tak ja chcę móc korygować typy wyników po pierwszych połowach.

Coleyash
Ja mojego nie zmieniłem, bo go nie było
Kazali, to napisałem, ale w sumie ma rację

--
:D

Rogallinho
Niekoniecznie o to chodzi, ale zakład na wynik w drugim meczu wcale nie musi być wymuszony przez to jak kto stawiał awans. Gdybyś się przyjrzał np. zakładom :herofan'a zauważyłbyś, że on lubi przeczyć samemu sobie, bo to, że wierzył w dany zespół na początku nie oznacza, że wierzy nadal. Nie jestem w stanie nikomu tego zabronić. W tych liczbach w nawiasach bardziej chodzi mi o to, że jak mówiłem ktoś mógł stawiać awans Sparty, ale czuje, że Lech ugra 1:0 i taki stawia wynik. Sparta wygrywa po karnych np. i wtedy ten gracz dostaje punkt za awans, ale nie dostanie punktu za stawianie zwycięscy, bo przecież postawił 1:0 dla Lecha i nie będę się domyślał czy czegokolwiek komuś dopisywał bezpodstawnie. Stąd też takie uściślenie typu wiele ułatwia i wyjaśnia.

--

jedrasso
jedrasso - Superbojownik · przed dinozaurami
Ale jeśli ktoś postawił poprzednio awans np Lecha, Wisły, Austrii i Jagi, to nie może przed drugim meczem zmienić tego na Spartę, Karabach, Ruch i Aris. O!

--
Fuck me if I'm wrong, but I think you wanna have sex with me.

Rogallinho
Typu na awans zmienić nie można. Stawia się przed pierwszym meczem i ten typ pozostaje do końca co nie oznacza, że ktoś typami na wynik nie może przeczyć samemu sobie, bo drużyna na którą stawiał nie pokazała w pierwszym spotkaniu tego na co liczył.

Rogallinho
Wg. informacji sport.pl Polsat pokaże jedynie mecz Wisły, ale co ciekawsze przeglądając program TV na oficjalnej stronie Polsatu transmisja z tego meczu jest wpisana tylko w Polsat Sport natomiast pozostałe nie znajdują się w ramówce nawet Polsatu Futbol. Chyba Polsat stracił wiarę w polskie kluby i postanowili oszczędzić nam masakry.

--

Smiszny85
Czytałem wczoraj, że z Azerami byli już dogadani na zasadzie "my wam za darmo, wy nam za darmo", z grekami nie mogli się dogadać, bo nie mogli dojść do porozumienia do kogo należy sygnał ze strony greckiej (nie rozumiem tego wyjaśnienia, ale niech im będzie). Natomiast odnośnie Ruchu nawet nie zaczynali rozmów, bo uznali, że porażka 3-1 u siebie to 100% odpadnięcia z pucharów, a nie chcą pokazywać pogrzebu polskiej kopanej...

Nawet jak szukałem po jakiś streamingach to znalazłem Ruch, ale Jagiellonii już nie a w pierwszych meczach to właśnie Jagiellonia moim zdaniem zaprezentowała się najlepiej