…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Kawały Mięsne > mecz polska-kolumbia z gazety
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
zyto - Superbojownik · przed dinozaurami
63. minuta 0:2. Gol-kuriozum!!! Bramkę dla Kolumbii strzela... bramkarz Kolumbii Martinez. Kopie piłkę, która odbijała się, odbijała, po czym wpadła nad zdezorientowanym Kuszczakiem. Wpuścił bramkę z jakichś 90 m. Ciekawe, czy i za to Janas weźmie odpowiedzialność?

69. minuta Ładny strzał Jelenia, ale nie ma nikogo, kto dobiłby piłkę wypuszczoną przez strzelca bramki z 90 metrów, Martineza.

72. minuta Groźna akcja Kolumbijczyków, ale dośrodkowanie łapie Kuszczak, który chwilę wcześniej wpuścił bramkę z 90 m.

i dwa moim zdaniem najlepsze:

79. minuta Polacy podają sobie piłkę przed polem karnym Kolumbii, ale nic z tego nie wynika. Piłka trafia w ręce Martineza - Paweł Janas wygląda na przestraszonego.

84. minuta Rzut wolny dla Kolumbijczyków z 35 m. Strzał pewnie broni Tomasz Kuszczak. Widać było za blisko.

--
Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami. - Ernest Hemingway

poop_ek
no w sumie

--
Jestem dzięciołem! Ale ziemnym... || A straż czuwa!

SirArturo
ty łokrutniku

tomekol - Superbojownik · przed dinozaurami
Apeluję do zgredaktorów Monstera o umieszczenie na głównej relacji z meczu Polska - Kolumbia np. z Wirtualnej Polski. To się czyta jak jakąś parodię, a nie relację w prawdziwego meczu!