…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Forum > Kawały Mięsne > takie dwa :)
Cieciu
Cieciu - Bułgarski Łącznik · przed dinozaurami

Mecz Bułgaria - Szwecja o trzecie miejsce na mundialu w USA 1994. 74 minuta, Szwedzi wykonują rzut wolny z okolic pola karnego. Mur się ustawia, Kisziszev staje twarzą do bramkarza Michaiłova. Ivankov go opieprza
- no i czemu tak druniu stajesz ??
- nie wiem jak ty, ale ja chcę gola zobaczyć...

Idealny mężczyzna nie pali, nie pije, nie uprawia hazardu, nie kłóci się, nie istnieje...

& :szufla

--
"A poza tym sądzę, że należy ***** ***" Kato Starszy Folklor, legendy i historia Bułgarii. Po mojemu.

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
2 --

--
Moja opinia może się zmieniać, ale nie fakt, że mam rację.

zielko
Hehe, oba dobre

Pierwszy to Tjuning

--
W ciemności wszyscy ludzie są równi, lecz mając nóż w ręku należysz do tych równiejszych.

czlowiekstamtad
2

--
Śmiać chce mi się

Samorodek

--
Gwóźdź, żeby się przebić dostaje w łeb, a człowiek żeby się przebić, musi czasem dostać porządnie w dupę.

Cieciu
bo ja wiem, który to tunning ? Bułgaria przerżnęła ten mecz 4:1 albo 4:0 i zdaje się, że koło 70 minut stracili gola z rzutu wolnego właśnie

--

Cieciu
update, stracili w 30 minucie z wolnego

--

uomatko
uomatko - Superbojownik · przed dinozaurami
Michaiłow był faktycznie bramkarzem, ale w bułgarskiej drużynie nie grali ani Kisziszew ani Ivankow (choć grali zarówno Iwanow jak i Iankow). Na "K" byli Kostadinow, Kiriakow i Kremenliew (ale on wszedł dopiero w 42. minucie).