Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Radioamatorzy
Klub otwarty
by telesfor


Założony: 2011-04-15 02:28:58
Ostatnia aktywność: 2023-06-28 14:29:39
Postów na forum: 37
19 członków
Oglądany: 5852x

ulubione radio?

telesfor
telesfor - Bolo Łącznik · przed dinozaurami
Jeżeli o mnie chodzi, to oczywiście Trójka. Choć ostatnio zaniedbywana na rzecz Programu Pierwszego, którego słychać na okrągło. Po za tym BBC4, wg mnie kwintesencja i wszystko czego oczekuję od rozgłośni. Ambitne progamy, słuchowiska, publicystyka - wszystko z typowym dla anglików humorem i no i "posh english", którego można słuchać godzinami.
hufi
hufi - Superbojownik | GG: 116589 · przed dinozaurami
A AM? Czy wszyscy już przeszli na FM bądź DAB/DVB ?

W swojej Tosi dostroiłem jakiś czas temu tor AM i lubię posłuchać czeskie, słowackie bądź węgierskie stacje... tylko masztu antenowego brak, by się połapało jeszcze więcej
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2012-02-27 19:01:01
telesfor
telesfor - Bolo Łącznik · przed dinozaurami
stary - uwierz, ile było kombinowania, żeby posłuchać Jedynki w Londynie Gdzieś już o tym pisałem - niby jednym kliknięciem można uruchomić playera na radio.com.pl czy przez dekoder tv ale jako człowiek nie do końca normalny - wolę tradycyjnie. I udało się, co prawda nie zawsze i prawie nigdy w dzień ale przynosiło kupę radości.
gatinha
gatinha - Kobieta z jajem · przed dinozaurami
RMF Classic. To muzycznie. A kiedyś było radio BIS - to juz audycje tematyczne. O dziwo, pod względem reportaży dobre jest Radio Lublin.
Do jedynki mam sentyment ;) A na "srójce" się wychowałam
telesfor
telesfor - Bolo Łącznik · przed dinozaurami
Odnośnie reportaży w Radiu Lublin - już gdzieś słyszałem, ale nie zdążyłem jeszcze sprawdzić. Oddziały regionalne nie od wczoraj trzymają "poziom" i są prawdziwymi inkubatorami talentów dziennikarskich. Z racji swych zainteresowań, zdarzało się wsłuchiwać w Radio Katowice i np. genialne audycje Jarosława Juszkiewicza.

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.