Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Monstercraft
Klub otwarty
by Sq_Str8


Założony: 2011-08-02 20:40:05
Ostatnia aktywność: 2018-06-14 13:06:17
Postów na forum: 936
97 członków
Oglądany: 27343x

Gry Minecrafto-podobne

DanBK
DanBK - Superbojownik | Skype: DanBK_Poland · przed dinozaurami
Blockscape wygląda ciekawie, ma potencjał.
m3ridan
m3ridan - Superbojownik | GG: 7602602 · przed dinozaurami
nom zobaczymy co to z tego wyjdzie przetestował bym ale odpłatne jest.
DanBK
DanBK - Superbojownik | Skype: DanBK_Poland · przed dinozaurami
Proszę Pana bardzo. Demo poniżej.
http://chomikuj.pl/wtomil/gry/blockscape+demo/BlockscapeSetup0.9.4493.36410,1771648576.exe
Pełnej wersji nie daję bo znam Twój kręgosłup moralny.
m3ridan
m3ridan - Superbojownik | GG: 7602602 · przed dinozaurami
wybacz ale nie zapłacę 2,44 żeby pograć w demo
Tak czy siak pobrałem demo z oficjalnej strony i pograłem chwile, cóż mogę powiedzieć, chyba tylko tyle że pamiętam minecrafta na tym etapie projektowym tzn nie ma tam kompletnie grywalności ale trzeba brać pod uwagę że jest to wczesna wersja nawet jeszcze nie 1.0. Gra ma potencjał i to ogromny przede wszystkim nie jest napisana w javie, widać to w wydajności generuje dynamiczne cienie piękną wodę i więcej wierzchołków niż Minecraft a mimo to chodzi płynniej. Poczekamy zobaczymy co z tego wyjdzie, martwi mnie dev blog autora bo niby coś się tam dzieje ale od ostatniego postu minęło prawie 5 miesięcy. Grę można już kupić, za 9,90 euro. Coś mi się przy okazji obiło o uszy że gra jest w projekcie steam greenlight co oznacza że najprawdopodobniej będzie wpierana w dystrybucji na steam. Oznacza to dla samej produkcji nie mniej nie więcej jak pewne plany wydawnicze i dalszy rozwój. Kto wie może właśnie pod nogami rośnie nam następca minecrafta, taki młodszy ładniejszy bardziej rozgarnięty.
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2012-10-30 20:37:28

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.