Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Klub Komiksowych Tłumaczy
Klub otwarty
by moody667


Założony: 2008-07-09 18:40:14
Ostatnia aktywność: 2018-03-30 09:32:41
Postów na forum: 246
32 członków
Oglądany: 9485x

:moody

marckoc
marckoc - Superbojownik · przed dinozaurami
1) Czytasz w ogóle tłumaczenia, czy od razu zatwierdzasz? Wydawało mi się, że komiks ma być tłumaczony spójnie. Ja tłumaczę 'vault' jako krypta, :terefere jako Wielkie Zaświaty. Proszę Cię jako moderatora komiksu o pilnowanie tłumaczenia jako całości - jak to należy tłumaczyć?
2) Na stronie KKT wciąż nie ma w stopce autora UVoD i strony domowej komiksu, a co gorsza
3) Nie umieszczasz tych danych na PP (ani nawet linku do KKT)

Mam nadzieję, że to po prostu niedopatrzenia związane z dużą ilością pracy/nauki/zajęć...

Pozdrawiam
moody667
moody667 - Superbojownik | GG: 1162841 · przed dinozaurami
zacznę od końca

3. faktycznie, robię to w UF, i FF a tutaj tego nie daję, od teraz juz będzie.

2. Strona w trakcie przebudowy, ja tego dodać nie mogę wykładowca chyba nie ma czasu

1. tak czytam, ale czasami pośpiech robi to co robi, czasami po prostu bezmyślnie zdaję się na ciebie jako jedynego gimpującego UVOD'a np kiedy :tytezterefere tłumaczy yum na om nom , bo w zasadzie ty wszystkie założenia i ustalenia końcowe znasz i stosujesz się do nich, obiecuję wykazać się większą staranością przy akceptowaniu tłmaczeń, ale czasami to jest tak, że to sa jedyne tłumaczenia, na moje przeoczenia tez nikt nie zwraca uwagi, bo jednocześnie zaglądających na klubtlumaczy.cba.pl jest jedna, może dwie osoby, to nie ma rozmachu dajmy na to najmniejszego portalu społecznościowego więc osoba która to tłumaczyła nie zauważa tego, osoba która gimpuje może wychwyci może nie, zawsze w razie wątpliwości zapraszam na gg w nowej wersji portalu panel dyskusyjny i proces przenoszenia danych z warsztatu na część oficjalną trochę ten stan myślę unormuje
marckoc
marckoc - Superbojownik · przed dinozaurami
ok, to do roboty

zaraz po sylwestrowym piciu...

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.