Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Klub Komiksowych Tłumaczy
Klub otwarty
by moody667


Założony: 2008-07-09 18:40:14
Ostatnia aktywność: 2018-03-30 09:32:41
Postów na forum: 246
32 członków
Oglądany: 9485x

Opinie nt. strony

moody667
moody667 - Superbojownik | GG: 1162841 · przed dinozaurami
Jak w tytule, wszelkie uwagi mile widziane. pytania też znajdą tu odpowiedzi
marckoc
marckoc - Superbojownik · przed dinozaurami
Przydałaby się taka opcja, jak była wcześniej - 'pokaż tłumaczenie w nowym oknie' - takim malutkim, jak wtedy. Nie przełączał mi się gimp, a jeszcze nie opanowałem nowej wersji...
I nie chce mnie pamiętać na stronie, za każdym wejściem muszę się ponownie logować...
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Wykladowca - Bojownik | GG: 011774175 · przed dinozaurami
:marckoc zrozumiano. Jutro, tzn. dziś po południu będzie. A z tym logowaniem to muszę to głębiej zbadać...


Jest wyskakiwanie do okienka.

Co do drugiego byłem zadziwiony doniesieniami o nie działającym logowaniu, bo pamiętałem że dorowadzałem to konsekwentnie do działania parę godzin.... Jak zwykle kopiowanie aktualnych plików z komputera na serwer okazało się być kluczowe....
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2009-02-10 16:53:29
marckoc
marckoc - Superbojownik · przed dinozaurami
Prawie idealnie
Okienko
Logowanie - już mnie trzyma, może to u mnie w kompie był problem...
Coś mi się jeszcze krzaczy przy zgłaszaniu się do grafiki - wyskakuje mi czysta strona z nagłówkiem i 4-cyfrową liczbą (dziś 4942, ale była inna. Po naciśnięciu 'wstecz' pojawia się prawidłowa strona z możliwością wgrywania plików i wszystko działa jak trzeba.
tytezterefere
tytezterefere - Dyżurna Domina · przed dinozaurami
j.w. z tym logowaniem... i wkurza mnie, że co chwilę mi wyskakują błędy bazy danych, przekraczania limitu czasu... ale może to przejdzie. fajny był podział z poprzedniej strony "do zrobienia" na "grafika" i "tłumaczenie".

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.